Onursal Başkanımız

ONURSAL BAŞKANIMIZ

50 yıllık tecrübe

Yedek parça sektörüne girişimizin üzerinden yarım asra yakın bir süre geçti. Mütevazi bir şekilde başladığımız işimizin bugün geldiği ve önümüzdeki dönemde geleceği şekli görmek bana gurur ve umut veriyor. Benzer şirketlerin karşılaştığı sorunları, inişli çıkışlı durumları, üzüntülü ve coşkulu tecrübeleri yaşadık. Geçen zaman içinde firmamızın sürekli olarak biraz daha gelişmiş olduğunu gördük. Bu durum bize çalışma şevki ve cesareti verdi. Hedefimize varmak için daha çok çalışmamız gerektiğine inandık.


Ve şimdi, yıl 2021! Başladığımızdan bu yana geçen yarım asrın arkasından yeni ve büyük bir dönemeçteyiz. Başarımızın ve başaracaklarımızın ardında yatan pek çok sebep var, ama en başında teknik ve düzenli bir şekilde çok çalışmak, yeniliklere açık olmak, çalışanlara inisiyatif tanımak ile etik değerlerimize sahip çıkmak geliyor. Başarılı bir şekilde bugünlere gelmemizde, kurumsal organizasyona geçişimiz ve buna verdiğimiz önemin payı da büyüktür. 50 yıl önce küçük bir girişim olarak çıktığımız bu yolda, bugüne kadar beraber çalıştığımız personelimiz, meslektaşımız ve iş arkadaşlarımızın katkıları ile bu duruma geldik.


Bu günlere gelişimize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Gelecek neslin değerli katkılarıyla yarınlarımızın daha da başarılı olacağından eminiz.

initial image
ONURSAL BAŞKAN
Mehmet lokman serdaroğlu

HIZLI ÇÖZÜM

Orijinal parçalar
Orijinal Kalitesinde Markalar
Sürekli Bulunabilirlik
Zamanında Teslimat
Alanında Uzman Personel
Geliştirilmiş B2B Sistemi

GÜVENİLİR HİZMET

7/24 B2B Online Sipariş
Yedek Parça Devamlılığı
Satış Sonrası Destek
Alanında Uzman Danışmanlar
Avantajlı Fiyatlar
Üstün Hizmet Anlayışı

Misyonumuz

Müşteri odaklı anlayışımız, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile beklentileri analiz ederek bu beklentileri; hızlı, kaliteli, en uygun fiyatlar ile devamlılığı esas olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde üstün ve kalite bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler arasındaki yerini en üst seviyelere en kısa zamanda ulaşabilmektir.