Hakkımızda

ŞİRKETİMİZE GENEL BAKIŞ

5S & Serdaroğlu Otomotiv, 2021 yılı başında 5S ve Serdaroğlu firmalarının ortak girişimi ile kurulmuş, daha sonra şirket vizyon ve stratejisi kapsamında ünvanını Haziran 2021’de KOLAYPAR olarak değiştirmiştir.

5S Otomotiv, 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurularak yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlamış, faaliyet alanına günlük ve uzun dönem araç kiralamayı eklemiştir.

Serdaroğlu Otomotiv de yedek parça sektöründeki 50 yıllık birikimini şirketimize taşımıştır.

Genel merkezi Ankara olan firmamızın operasyon merkezi İstanbul’dadır. Kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir. Kuruluş aşamasında 40’ın üzerinde çalışan personelimiz ile hizmet vermektedir.

HIZLI ÇÖZÜM

Orijinal parçalar Orijinal Kalitesinde Markalar Sürekli Bulunabilirlik Zamanında Teslimat Alanında Uzman Personel Geliştirilmiş B2B Sistemi

c

GÜVENİLİR HİZMET

7/24 B2B Online Sipariş
Yedek Parça Devamlılığı
Satış Sonrası Destek
Alanında Uzman Danışmanlar
Avantajlı Fiyatlar
Üstün Hizmet Anlayışı

d

Misyonumuz

Müşteri odaklı anlayışımız, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile beklentileri analiz ederek bu beklentileri; hızlı, kaliteli, en uygun fiyatlar ile devamlılığı esas olarak müşterilerimize sunmaktayız.

f

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde üstün ve kalite bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler arasındaki yerini en üst seviyelere en kısa zamanda ulaşabilmektir.

MARKALARIMIZ

EnglishTurkish