Yönetim Kurulu Başkanımız

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ

değerli çalışanlarımız;

Otomotiv Sektöründe yurt içi ve yurt dışı olmak üzere oldukça geniş bir coğrafyaya hizmet sunan firmamızın; kaliteli çalışmalarının istikrarlı bir şekilde daha ileriye gitmesi siz yetenekli ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız ile mümkündür.


Kurumsal kültürün yerleştiği, üretken ve yeniliklere açık firmamızda etik değerlere vermiş olduğumuz önem ve müşteri odaklılığımız, gelişmemizi ve olumlu firma imajı yaratmamızı sağlayacaktır. KOLAYPAR OTOMOTİV her daim etik değerlerden taviz vermeden büyüyen bir firma olacaktır.


“Müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleme ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak” birinci önceliğimizdir.


Ancak ve ancak etik değerlere uyarak müşterisine güven veren firmalar müşteri memnuniyetini sağlayabilir ve sağlıklı bir büyüme gösterebilirler.


Etik değerlere uymak bizim ticari değil, insani görevimiz, sorumluluğumuz ve onurumuzdur. Göstereceğiniz özen ve titizlik için size güvenim tamdır.


initial image
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SENİH YAZICI

HIZLI ÇÖZÜM

Orijinal parçalar
Orijinal Kalitesinde Markalar
Sürekli Bulunabilirlik
Zamanında Teslimat
Alanında Uzman Personel
Geliştirilmiş B2B Sistemi

c

GÜVENİLİR HİZMET

7/24 B2B Online Sipariş
Yedek Parça Devamlılığı
Satış Sonrası Destek
Alanında Uzman Danışmanlar
Avantajlı Fiyatlar
Üstün Hizmet Anlayışı

d

Misyonumuz

Müşteri odaklı anlayışımız, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile beklentileri analiz ederek bu beklentileri; hızlı, kaliteli, en uygun fiyatlar ile devamlılığı esas olarak müşterilerimize sunmaktayız.

f

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde üstün ve kalite bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler arasındaki yerini en üst seviyelere en kısa zamanda ulaşabilmektir.

EnglishTurkish